okladka 3 2017

APETYT NA FEDERACJĘ

Należy też zwrócić uwagę, że nie przypadkowo dzieje się to w momencie, kiedy PFHBiPM czekają duże zmiany. 1 listopada 2018 r. – od tego dnia będą obowiązywały nowe przepisy zootechniczne w Unii Europejskiej. Rynek usług hodowlanych we Wspólnocie Europejskiej zostanie zliberalizowany. W temacie miesiąca wyjaśniamy, o czym mówią nowe przepisy i jakie zmiany wprowadzą dla Polski, Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka i samych hodowców bydła mlecznego. Pokazujemy również, jak do tego przełomu przygotowuje się nasza firma i co może zaoferować hodowcom. Ostrzegamy również przed zakusami zagranicznych podmiotów, dla których nasz kraj jest bardzo łakomym kąskiem.

Oprócz tego znajdą Państwo w lutowym numerze informacje ekonomiczne, a także nowości i porady dotyczące techniki rolniczej, upraw i żywienia krów. Serdecznie zapraszamy do lektury.

Numer 3/2017

spis tresci 3 2017