Krowa przed strzyżeniem ...

... i po nim

FITTING

Specjalistyczna usługa przygotowania bydła mlecznego do wystaw, pokazów i zdjęć.  

Nasi serwisanci posiadają wiedzę i doświadczenie nie tylko w zakresie pielęgnacji jałowic i krów w okresie przed wystawą.

Hodowcy zamawiający usługę mogą liczyć także na wprowadzenie w tajniki prawidłowego oprowadzania bydła i pokaz wykonania niektórych rutynowych czynności  koniecznych do właściwego  przygotowaniu jałowic i krów do wystawy.  

Najważniejszą częścią oferowanej usługi jest strzyżenie sztuk wybranych na wystawę, wykonywane najwyższej klasy sprzętem zgodnie z obowiązującymi trendami, przeprowadzane u hodowcy oraz przed wyceną bydła na wystawie.  

Zapotrzebowanie na usługę należy zgłaszać do zootechnika oceny, inspektora nadzoru, selekcjonera lub organizatora wystawy. 

 

JAK OPROWADZAĆ BYDŁO NA WYSTAWACH

Hodowco!

Jeśli chcesz na wystawie dobrze pokazać swoje zwierzę musisz być gotów do godzin ciężkiej pracy, cierpliwości i poświęcenia. Nie przeraża Cię to? Jeśli nie, zobacz nasz Poradnik – plik do pobrania (PDF)

 


CENNIK
W 2020 roku obowiązują następujące ceny za serwis pielęgnacyjny:

340 zł brutto – przygotowanie krowy lub jałówki do wystawy

500 zł brutto – przygotowanie krowy do zdjęć

1000 zł brutto – przygotowanie buhaja do zdjęć

 

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorem zespołu fitterów: 
Ireneusz Dybciak | Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. | 022 502 33 21