Awaria systemu IRZplus 20.04.2023 r.

UWAGA, dziś 20.04.2023 r. z powodu awarii systemu IRZplus nie da się w dniu dzisiejszym udzielać zgód dla dostawcy.

W przypadku chęci złożenia zamówienia bez wyrażonej zgody należy przesłać do nas wraz zamówieniem plik .pdf lub skan z dokumentem Odpowiedzi na wniosek…
albo poprzez formularz na stronie: polskafederacja.pl/zamow

albo na mail: kolczyki@polskafederacja.pl

KOMUNIKAT:

W dniu dzisiejszym z powodu problemów technicznych w systemie IRZPlus, nie jest możliwe wyrażanie zgód przez posiadaczy, dostawcom wpisanym na Listę dostawców na dostęp do pobierania elektronicznych danych z Odpowiedzi na: Wniosek o przydzielenie puli numerów identyfikacyjnychWniosek o zezwolenie na zastąpienie środka identyfikacji.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od wykonawcy systemu, udzielanie zgód będzie możliwe od dnia jutrzejszego.

Uprzejmie przepraszamy za niedogodności.